Item No: OL1IIRH3O
| Style | Romantic |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | Alloy |
| Occasion | Date |
| Classification | Brooches |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Rhinestones |
| Weight | 35g |
Price range: $0.67 through $3.99




































































Item No: OL1IIRH3O
| Style | Romantic |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | Alloy |
| Occasion | Date |
| Classification | Brooches |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Rhinestones |
| Weight | 35g |
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Style | 8612, 8328, 8613 |
| Color | Pink, Blue, Red |
| Option | XD824343, XD825191, XD825130-2, XD825130-1, XD825130-3, XD824234-1, XD824234-3, XD824234-2, 8613 Purple, XD9417-2, XD9418-3, XD9417-3, XD824520, XD824501-3, XD824501-2, XD824446, 8613 Yellow, XD9417-1, XD824501-1, XD8775, XD823080-1, XD823080-2, XD824497, XD822089-3, XD822052-2, XD822089-5, XD824356, XD824435, XD822089-1, XD824277, XD822089-4, XD822089-2, XD10359-3, XD825041, XD824052, XD823150-2, XD823074, XD824448, XD825008, XD10780-1, XD825007, XD825009, XD825138-2, XD824412-2, XD824412-1, XD825138-1, XD823177, XD824308-2, XD824308-1, XD825085-5, XD825085-4, XD825056, XD825085-2, XD825085-1, XD823033, XD823183-1, XD823183-2, XD824452, XD824512-2, XD824512-1, XD823175 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.