Item No: OL10DWEZV
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Circle |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Pearl |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 5g |
$1.68
![High-Gloss Pearl Earrings [14K Real Gold Plating]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-7b88947b230b0bcad00d89f8b1d2a02c-300x300.webp)
![High-Gloss Pearl Earrings [14K Real Gold Plating]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-7b88947b230b0bcad00d89f8b1d2a02c-300x300.webp)
![High-Gloss Pearl Earrings [14K Real Gold Plating]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-7b88947b230b0bcad00d89f8b1d2a02c-300x300.webp)
Item No: OL10DWEZV
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Circle |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Pearl |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | High-Gloss Pearl Earrings [14K Real Gold Plating]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.