Item No: OL1F5YKVJ
| Style | Japanese Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 7g |
$0.89



Item No: OL1F5YKVJ
| Style | Japanese Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Flower |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.