Item No: OLJGB9I
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape, Heart Shape, Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 12g |
Price range: $0.88 through $1.14















Item No: OLJGB9I
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape, Heart Shape, Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Style | Style 1, Style 2, Style 3, Style 4, Style 6, Style 7, Style 8, Style 9, Style 10, Style 11, Style 12, Style 5 |
| Size | Adjustable opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.