Item No: OL3WTAA4
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tree, Oval |
| Material | Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 12g |
Price range: $1.47 through $1.72













Item No: OL3WTAA4
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tree, Oval |
| Material | Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Style | opal, Green Aventurine, Pink crystal, Glitter, Pallisandro classico, Blue Pattern, Blue Sand, Tiger-shaped stone, obsidian, Amethyst |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.