Item No: OLMPUY7Z
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Weight | 3g |
$0.63





Item No: OLMPUY7Z
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | U Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | 01kc Gold WG-0737, 02 White KWG-0735 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.