Item No: OLX6PJW
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 22g |
Price range: $4.16 through $6.07










Item No: OLX6PJW
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Model | R0496 Silver, R0495 Gold, R2482 Gold Style, R2434 Snake Bracelet, R2459 Pig Nose, R2591 Gold Brushed Bracelet, R2468 Double-Layer Star Model |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.