Item No: OLCJ1H68
| Style | Elegant, Exaggerated |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Weight | 25g |
$3.06





Item No: OLCJ1H68
| Style | Elegant, Exaggerated |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.