Item No: OL1C28PMY
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Healing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Irregular |
| Material | Crystal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Natural Stone |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Brass |
| Weight | 15g |
$1.20









Item No: OL1C28PMY
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Healing |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Irregular |
| Material | Crystal |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Natural Stone |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Brass |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Strawberry quartz, Garnet, Amethyst, Pink crystal, Lapis Lazuli, Citrine Small Size |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.