Item No: OL1026J3L
| Color | White, Pink, Purple, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Stoving Varnish |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Size | Circumference |
| Adjustable opening | 5.4 |
$1.85









Item No: OL1026J3L
| Color | White, Pink, Purple, Green, Blue, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Stoving Varnish |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Size | Circumference |
| Adjustable opening | 5.4 |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | White, Green, Black, Pink, Purple, Blue |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.