Item No: OLS1ADNF
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Paper Clip |
| Material | Imitation Pearl, Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 6g |
$2.61



Item No: OLS1ADNF
| Design | Plating |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Paper Clip |
| Material | Imitation Pearl, Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Ye200 Clip Earrings |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.