Item No: OLFDJL1L
| Color | White, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 15g |
































Reviews
There are no reviews yet.