Item No: OL1SYKIPJ
| Style | Modern Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Sun, Leaves |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 9g |
Price range: $2.51 through $2.97











Item No: OL1SYKIPJ
| Style | Modern Style, Classic Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Sun, Leaves |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Leaf Style, Sun type, Blue and White Porcelain Blue Natural Stone Flat round, Pink Natural Stone Flat round, Peacock Green Natural Stone Cylinder, Amber Natural Stone Cylinder, Blue and White Porcelain Blue Natural Stone Cylinder, Green Stripes Natural Stone Flat round |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.