Item No: OL6EBTZQ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Crown, Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $0.71 through $1.16








































Item No: OL6EBTZQ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Crown, Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | 1 Silver One Piece, 3 Silver 1 Piece, 6 Silver 1 Piece, 19 Silver 1 Piece, 15 Silver 1 Piece, 4 Silver 1 Piece, 2 Silver 1 Piece, 5 Silver 1 Piece, 13 Silver 1 Piece, 14 Silver 1 Piece, 9 Silver 1 Piece, 10 Silver 1 Piece, 18 Silver 1 Piece, 7 Silver 1 Piece |
| Model | Y20412-3 Gold, Y20412-16 Silver, Y20412-1 Gold, Y20412-6 Gold, Y20412-17 Silver, Y20412-4 Gold, Y20412-15 Gold, Y20412-16 Gold, Y20412-11 Silver, Y20412-12 Silver, Y20412-2 Gold, Y20412-5 Gold, Y20412-11 Gold, Y20412-12 Gold, Y20412-13 Gold, Y20412-14 Gold, Y20412-17 Gold, Y20412-8 Silver, Y20412-8 Gold, Y20412-9 Gold, Y20412-10 Gold, Y20412-18 Gold, Y20412-7 Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.