Item No: OLP3IE16
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 201 Stainless Steel |
| Weight | 7g |
$0.71












Item No: OLP3IE16
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 201 Stainless Steel |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Bjge0201#, Bjge0203#, Bjge0204#, Bjge0205#, Bjge0208#, Bjge0209#, Bjge0210#, Bjge0207#, Bjge0206# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.