Item No: OLJA8VMU
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Nose Rings & Studs |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
Price range: $0.46 through $0.58















Item No: OLJA8VMU
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Piercing Type | Nose Rings & Studs |
| Classification | Nose Ring |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | V Word WG-0077, Sun WG-0078, Sun WG-0660, Gang Drill WG-0751, Love WG-0745, Gang Drill WG-0758, Love WG-0086, 8 Words WG-0533, Cross WG-0600, Crown WG-0651, Flower WG-0652, Wheat WG-0513 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.