Item No: OLE4PJ9Y
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 14g |
Price range: $0.64 through $2.16

















Item No: OLE4PJ9Y
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Size | 23, 32, 17, 16, 19, 24, 29, 20, 33, 31, 25, 34, 36, 35 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.