Item No: OL1N2AFRW
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 14g |
$2.38







Item No: OL1N2AFRW
Minimum Purchase Quantity: 2
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | U Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Style | 1, 5 |
| Color | White, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.