Item No: OL10LFRSL
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | carbon steel, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 24g |
$2.11



Item No: OL10LFRSL
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | carbon steel, Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 24g |
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Option | Mixed Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.