Item No: OL1QGSAR
| Style | IG Style, Exaggerated |
|---|---|
| Design | Pearl, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Weight | 22g |
$3.18



Item No: OL1QGSAR
| Style | IG Style, Exaggerated |
|---|---|
| Design | Pearl, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Alloy |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Option | Ear Studs 10cm Long and 6cm Wide |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.