Item No: OLFEV9LT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 9g |
$1.13






Item No: OLFEV9LT
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Style | Rose |
| Color | Gold |
| Option | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.