Item No: OLL562NJ
| Style | Light luxury style |
|---|---|
| Design | Round, Oval, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape, Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 10g |
Price range: $1.73 through $2.68





















Item No: OLL562NJ
| Style | Light luxury style |
|---|---|
| Design | Round, Oval, Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape, Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Hollow Water Drop-Steel Color, Hollow Glossy Ring-Steel Color, Hollow Shaped C-Steel Color, Hollow U-Shaped Narrow-Steel Color, Hollow U-Shaped Width-Steel Color, Hollow U-Shaped Bevel-Steel Color, Hollow glossy ring-Gold, Hollow Twill Ring-Steel Color, Hollow Water Drop-Gold, Hollow Hammer Pattern Water Drop-Steel Color, Hollow shaped C- Gold, Hollow U-shaped narrow-Gold, Hollow U-shaped width-Gold, Hollow twill ring-Gold, Hollow Olive Branch-Steel Color, Hollow U-shaped bevel-Gold, Hollow hammer pattern water drop-Gold, Hollow olive branch-Gold |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.