Item No: OL1VP0TBV
| Color | Gold |
|---|---|
| Design | Inlay, Inlaid Gold |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 7g |
$1.96



Item No: OL1VP0TBV
| Color | Gold |
|---|---|
| Design | Inlay, Inlaid Gold |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | $Golden-47cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.