Item No: OL1XPSCA5
| Style | Artistic |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Faith, Tree, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $2.28 through $3.08













Item No: OL1XPSCA5
| Style | Artistic |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Faith, Tree, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | CB00349DL, CB00345DL, CB00346DL, CB00347DL, CB00348DL, CB00344CX, CB0080cx, CB00350DL, CB00351YS, CB00353YS |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.