Item No: OL1J6619R
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Poker |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | ball chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 30g |
Price range: $0.47 through $0.70







Item No: OL1J6619R
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Poker |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | ball chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | Silver Necklace, Silver Keychain, Black Keychain, Black Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.