Item No: OL17KB1G1
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | IG Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Drop Earrings |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 8g |













Reviews
There are no reviews yet.