Item No: OL11G2BA1
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Crystal |
| Weight | 4g |
$1.03



Item No: OL11G2BA1
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Crystal |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Color E382 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.