Item No: OL1SBWM9T
| Metal | 14K Gold |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Tassel |
| Material | Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 10g |


















Reviews
There are no reviews yet.