Item No: OL1NB0TO9
| Style | Exaggerated |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Classification | Bangle |
| Weight | 36g |
Price range: $3.82 through $4.07





Item No: OL1NB0TO9
| Style | Exaggerated |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Classification | Bangle |
| Weight | 36g |
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Option | Gold One (16 Width), Silver One (16 Width) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.