Item No: OL1MC3A34
| Style | Elegant, Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 18g |
Price range: $0.69 through $1.55


















Item No: OL1MC3A34
| Style | Elegant, Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Imitation Pearl |
| Occasion | Daily, Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Model | E2308-19 round Water Drop Pearl, E2109-16 Semi-Ellipse, E2109-17 Water Drops, E1904-10 Big C round Cakes, E2308-16 Long Pearl Chain, E2109-18 Ear Style, E2109-9 Love Pearl, E2309-6 Long Shaped Pearl Chain, E2308-21 Upper and Lower Caterpillar Rectangular Pearl |
| Option | 1030402307 Length, 1030402303 Big C, 1030402301 Size Beads, 1030402304 Rear Pendant, 1030402309 Curved Length, 1030402308 Bead Length |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.