Item No: OLWV45NF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 6g |
$3.25



Item No: OLWV45NF
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Copper |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | One Pair Price |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.