Item No: OL1NO9FVM
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
$0.84



Item No: OL1NO9FVM
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | 01kc Gold A- 706 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.