Item No: OL1S7A13O
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | G23 Titanium, Synthetic opal, Zircon |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud |
| Inlay Material | Synthetic opal, Zircon |
| Weight | 3g |
Price range: $2.21 through $3.80





















Item No: OL1S7A13O
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | G23 Titanium, Synthetic opal, Zircon |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | lip stud |
| Inlay Material | Synthetic opal, Zircon |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | NO 1, NO 2, NO 3, NO 4, NO 6, NO 8, NO 5, NO 7, NO 9 |
| Size | 1.2x6MM, 1.2x8MM |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.