Item No: OL18GBG5X
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Inlay |
|---|---|
| Style | Elegant |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Letter |
| Plating | Gold Plated, Real Gold Plated |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 13g |
$1.92























































Item No: OL18GBG5X
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Inlay |
|---|---|
| Style | Elegant |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round, Letter |
| Plating | Gold Plated, Real Gold Plated |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Wedding |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | round White Shell a, round White Shell B, round White Shell C, round White Shell D, round White Shell E, round White Shell F, round White Shell G, round White Shell H, round White Shell I, round White Shell J, round White Shell K, round White Shell L, round White Shell M, round White Shell N, round White Shell O, round White Shell P, round White Shell Q, round White Shell R, round White Shell S, round White Shell T, round White Shell U, round White Shell V, round White Shell W, round White Shell X, round White Shell Y, round White Shell Z, Square White Shell a, Square White Shell B, Square White Shell C, Square White Shell D, Square White Shell E, Square White Shell F, Square White Shell G, Square White Shell H, Square White Shell I, Square White Shell J, Square White Shell K, Square White Shell L, Square White Shell M, Square White Shell N, Square White Shell O, Square White Shell P, Square White Shell Q, Square White Shell R, Square White Shell S, Square White Shell T, Square White Shell U, Square White Shell V, Square White Shell W, Square White Shell X, Square White Shell Y, Square White Shell Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.