Item No: OL13OL1KS
| Design | Inlay |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
Price range: $2.03 through $3.56






















Item No: OL13OL1KS
| Design | Inlay |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Banquet |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Red Necklace-Gold, Turquoise Bracelet-Gold, Turquoise Bracelet-Platinum, Blue Bracelet-Gold, Red Bracelet-Gold, Rose Red Bracelet-Gold, Green Bracelet-Gold, Red Bracelet-Platinum, Rose Bracelet-Platinum, Green Bracelet-Platinum, Turquoise Necklace-Platinum, Spearmint Necklace-Gold, Green Necklace-Gold, Rose Necklace-Gold, Blue Necklace-Gold, Red Necklace-Platinum, Rose Necklace-Platinum, Blue Necklace-Platinum, Green Necklace-Platinum |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.