Item No: OLVLNAS9
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Cartoon Style |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 3g |
Price range: $0.51 through $0.75















Item No: OLVLNAS9
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Cartoon Style |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | White Gold Color Butterfly, White Gold Color Aircraft, Golden Lightning, Golden Butterfly, Golden Plane, White Gold Color Lightning, White Gold Color Hollow Butterfly, Golden Hollow Lightning, Golden Hollow Butterfly, Golden Hollow Aircraft, White Gold Color Hollow Lightning, White Gold Color Cutout Aircraft |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.