Item No: OLQWTUKY
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
Price range: $0.99 through $3.11






Item No: OLQWTUKY
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Style A, Style c, Three-Pair Suit |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.