Item No: OLLI2UJE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
Price range: $1.93 through $2.20





Item No: OLLI2UJE
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | 22307, 22308 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.