Item No: OL1OCQNR4
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Circle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 5g |
$3.01



Item No: OL1OCQNR4
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Circle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.