Item No: OL1YJRHE0
| Pattern | Geometric |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
Price range: $0.32 through $1.50































Item No: OL1YJRHE0
| Pattern | Geometric |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Steel Color Ball Bead Soft Snake Chain, Steel Color 3MM Figaro Chain, Steel Color 3MM Figaro Open Chain, Steel Color Box Chain Open Chain, Steel Color Bead Chain Double Layer Chain, Steel Color Paper Clip Shape Chain, Steel Color 3MM Cuban Chain, Steel Color 2MM Square Soft Snake Chain, Steel Color 1.5MM Soft Snake Chain, Steel Color 3MM Twist Chain, Steel Color 3MM Snake Bone Bracelet, Gold 3MM Figaro Chain, Steel Color Sparkling Chain, Gold 3MM Figaro Open Chain, Gold Box Chain Open Chain, Steel Color 1.2MM Soft Snake Chain Twist Knot, Gold Paperclip Shape Chain, Steel Color Welded Link Chain, Gold Bead Chain Double Layer Chain, Gold 1.5MM Soft Snake Chain, Gold 2MM Square Soft Snake Chain, Gold Ball Bead Soft Snake Chain, Gold 3MM Cuban Chain, Gold 3MM Twist Chain, Gold Sparkling Chain, Gold 3MM Snake Bone Bracelet, Gold Welding Mouth Chain, Gold 1.2MM Soft Snake Chain Twist Knot |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.