Item No: OLYVVG91
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
$1.55



Item No: OLYVVG91
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Gold Plating Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Crown |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.