Item No: OL4GI9IK
| Style | Sweet, Cool Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Party, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 50g |
$4.80



Item No: OL4GI9IK
| Style | Sweet, Cool Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Party, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 50g |
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Option | As main image |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.