Item No: OL1F847JD
Minimum Purchase Quantity: 2
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | Cross, Swan, Dolphin, Mermaid, Butterfly, Bow Knot, Fish |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
| Weight | 2g |
Price range: $0.18 through $0.24





















Item No: OL1F847JD
Minimum Purchase Quantity: 2
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | Cross, Swan, Dolphin, Mermaid, Butterfly, Bow Knot, Fish |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | 316L Stainless Steel |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Steel Color, Gold |
| Size | Dolphin (One), Butterfly Knot 1 (One), Footprint (one), Bow Tie 2 (one), Butterfly (One), Round Zircon (one), Bear (One), Starfish (One), Swan (one) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.