Item No: OLYXHHEP
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Agate |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
Price range: $0.46 through $2.15


































Item No: OLYXHHEP
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Handmade |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Round |
| Material | Agate |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Volcano, Korean Pine, White Thread Loose, White crystal, Black Network, Hemp Spot, Dragon bone stone, Phoenix Stone, Wood Grain, Black Flash, Porcelain White Stone, Amazon, Map, Red Network, Pink Zebra Matte, Tiger Eye, Black agate, Lanshi, Natural Blue Pine, Green Aventurine, Shoushan stone, Color Moonstone, White-barked pine, Red Tiger Eye, Ocean Stone, Picture, Coffee Color Lines, Snowflake Stone, Blue Emperor |
| Style | Green, Watermelon |
| Color | Gold, Red |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.