Item No: OLIS7605
| Style | Novelty |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 20g |
$1.97



Item No: OLIS7605
| Style | Novelty |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Model | N00069 New Friendly Card |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.