Item No: OLQX245R
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Customization Laser Engraving, Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
Price range: $1.02 through $1.78






Item No: OLQX245R
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Customization Laser Engraving, Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.