Item No: OLTOMNOT
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross, Heart Shape |
| Material | Artificial Pearl, Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 12g |
$0.51







Item No: OLTOMNOT
| Color | Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross, Heart Shape |
| Material | Artificial Pearl, Alloy |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | 1, 2, 3, 4 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.