Item No: OL1S4OKX3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Triangle |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
$1.34



Item No: OL1S4OKX3
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Triangle |
| Material | Brass |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.