Item No: OL6IBDVV
| Style | Retro, Luxurious |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 11g |
$2.26






















Item No: OL6IBDVV
| Style | Retro, Luxurious |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | One Size |
| Style | Style 1, Style 2, Style 3, Style 4, Style 5, Style 6, Style 7, Style 8, Style 9, Style 10, Style 11, Style 12, Style 13, Style 14, Style 15, Style 16, Style 17, Style 18, Style 19 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.