Item No: OL15521VA
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon, Snake |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $5.12 through $8.19







Item No: OL15521VA
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Moon, Snake |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | White Gold Color #1, Gold #2-White diamond, Gold #1, Gold #8 |
| Size | 925 Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.